نگین پلاست پرهام

تولید نایلکس

نگین پلاست پرهام

تولید نایلکس

تولید انواع نایلس رکابی ، فریزری و نانی

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

سفره های پلاستیکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نگین پلاست پرهام در راستای ارتقا سطح تولیدی خود در بازار کار به تولید سفره های پلاستیکی یکبار مصرف کرده است که راحتی را به خانه های شما اورده است این سفره ها در خانواده ها کارها را بسیار آسان کرده و باعث راحتی مادران خانواده ها میشود برای خرید های عمده با آقای عباسی تماس حاصل فرمایید:

09120032133

  • علی عاشوری رضوان

مضرات پلاستیک؟/مضرات پلاستیک را بیان کنید

علی عاشوری رضوان | دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۳۶ ب.ظ


**مضرات پلاستیک
تاریخچه ابداع و تولید پلاستیک به اواخر قرن نوزدهم باز می گردد و قرن بیستم را می توان قرن اعتیاد انسان ها به آن دانست. شیوه استفاده از پلاستیک البته مختص ایران نیست آنقدر در زندگی مردم جهان جا بازکرده که اینک یکی از 20 دغدغه قرن حاضر بشریت شناخته می شود.
براساس گزارش ها تجزیه کیسه های پلاستیکی در طبیعت 300 تا 500 سال زمان می برد و خطر بزرگتر اینکه کیسه های پلاستیکی به مرور زمان به قطعات کوچکتر و سمی تر تبدیل می‌شوند.
استفاده بیشتر از لوازم پلاستیکی یعنی انبوه بیشتر این پلاستیک ها در میان زباله ها یا خارج از زباله ها در جای جای محیط زیست که تاثیرات خود را دارد به طور مثال برپایه مطالعات مراکز بین المللی فعال در امر محیط زیست حدود چهار هزار تن ضایعات پلاستیکی هر سال وارد اقیانوس ها می‌شود که زندگی گونه های آبزی و انسان ها را با خطری جدی مواجه کرده است.

  • علی عاشوری رضوان

خرید پلاستیک بادوام

علی عاشوری رضوان | دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۳۰ ب.ظ
  • علی عاشوری رضوان