بلاگ

بهترین نایلکس دسته دار عمده با پلاست پرهام

بهترین نایلکس دسته دار عمده با پلاست پرهام

همه چیز درباره ی خرید نایلکس دسته دار عمده

همان طور که احتمالا می­دانید اکثر مردم نایلکس را به نام پلاستیک دسته دار می­شناسند حتی خود شما! نایلکس که بیشتر از پلی اتیلن سنگین تشکیل شده است، نسبت به نایلون ضخامت کمتر اما جنس زبر و خشنی دارد که تولید در ضخامت کمتر باعث می­شود تعداد بیشتری از آن را در کیلوگرم بتوان تولید کرد و از همین لحاظ نسبت به نایلون به صرفه تر است. به دلیل تفاوت در لطافت و خشکی این دو محصول، بهتر است از نایلکس در تره بار و میوه فروشی ها استفاده کرد و از نایلون در داروخانه ها و پوشاک و… . علاوه بر این، امروزه به دلیل استحکام نایلکس، عدم پاره شدن دسته های نایلکس دسته دار و راحتی حمل مواد با استفاده از این محصولات، مردم به خرید نایلکس دسته دار عمده روی آورده اند.

 

به خرید نایلکس دسته دار عمده روی بیاورید.

همان طور که پیش از این گفتیم نایلکس به دلیل تعداد زیاد در کیلوگرم نسبت به محصولات دیگر به صرفه تر است پس بهتر است نایلکس دسته دار عمده را با مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از پلاست پرهام تهیه کنید.

 

انواع کیفیت

با توجه به موارد مصرفی در نایلکس، این محصول به درجه یک و درجه دو و… تقسیم بندی می­شود که به طبع محصول درجه یک گران تر اما مرغوب تر است چرا که از نظر بهداشت در سطح بالاتری قرار دارد، مقاومت بالاتر و کشسانی بیشتری دارد، بوی چندان نا مطبوعی ندارد و از نظر دوخت پذیری بهتر است. با در نظر گرفتن این موارد بهتر است برای خرید نایلکس دسته دار عمده از نوع درجه یک آن استفاده کنید. به طور کلی بهتر است برای حمل مواد غذایی، گوشت و میوه از نایلکس درجه یک و برای حمل لباس و وسایل سبک از نایلکس درجه دو استفاده کرد.

قیمت نایلکس

عوامل موثری در تعیین قیمت نایلکس دخیل هستند مثل کیفیت، ضخامت و… . همچنین این محصول در سایزهای متفاوتی عرضه می­شود و همه ی این موارد نقش موثری در قیمت آن دارند. از طرفی به دلیل نوسانات بازار و مواد اولیه، قیمت نایلکس دسته دار عمده هم دچار نوسان است اما با توجه به ویژگی هایی که از این محصول گفتیم و علی الخصوص استحکامی که دارد باز هم به صرفه است.

 

پلاست پرهام

این مجموعه از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه ی تولید نایلکس آغاز کرد و در این مدت به دلیل استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد، همچنین استفاده از با کیفیت ترین مواد و قیمتی مناسب تر توانست محصولات خود را از سال 1396 تا کنون به 5 کشور دیگر هم صادر کند. این موارد کمک کرد تا پلاست پرهام به حضور خود در عرصه ی پلاستیک ادامه دهد و تا کنون بیش از 3000 مشتری داشته باشد. به دلیل مواردی که گفته شد پلاست پرهام می­تواند بهترین گزینه برای خرید نایلکس دسته دار عمده باشد پس با سفارش محصول مورد نظر خود از این مجموعه، رضایت را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *