بلاگ

صادرات نایلکس یک تجارت پرسود

صادرات نایلکس یکی از تجارت های پرسود غیر نفتی به شمار می آید که سالانه مقادیر قابل توجهی بار نایلکس از راههای جاده ای، هوایی و دریایی تحت نظر گمرک از مرزهای کشور خارج می شوند.

تقاضای صادرات نایلکس به کشورهای حوزه خلیج فارس مقادیر قابل توجهی می باشد از اینرو این تجارت به  ورود ارز به داخل کشور و تکیه بر صادرات غیرنفتی کمک شایانی می کند.

صادرات نایلکس:

   نایلکس یکی از کالاهای پرمصرف در دنیا است که سالیانه میزان قابل توجهی نایلکس برای نیاز بازار تولید می شود. ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ نایلکس در دنیا است. نایلکس های با کیفیتی که کاربردهای فراوانی در زندگی روزمره دارد. نایلکس های مخصوص حمل میوه جات و مواد غذایی، نایلکس های مخصوص پوشاک، نایلکس های مخصوص زباله که مخصوص حمل و جابجایی می باشند و  هر یک با توجه به نوع کاربرد آن دارای کیفیت، شکل و فرم متفاوتی است. صادرات نایلکس یکی از تجارت های پرسود سالهای اخیر است.

نایلکس ها در تمامی فروشگاهها، بازارهای شهری، هایپر مارکت ها و مراکز خرید به طور روزانه به میزان قابل توجهی مورد استفاده هستند به همین دلیل بازار همیشه آمادگی پذیرش نایلکس را به میزان زیادی دارد.

نایلکس های تولید شده در ایران در سطح خاورمیانه دارای رتبه اول می باشد ازاینرو بسیاری از کشورهای همسایه از طریق خلیج فارس اقدام به خرید آن می کنند. صادرات نایلکس یکی از تجارت های موفق و پرسود غیر نفتی به شمار می آید که سالانه مقادیر قابل توجهی بار نایلکس از راههای جاده ای، هوایی و دریایی تحت نظر ارگان های دولتی و گمرک از مرزهای کشور خارج می شوند.

خرید نایلکس های با کیفیت و درجه یک از تولیدی ها همیشه بهترین روش برای صادرات نایلکس می باشد. قیمتی که به تولیدکنندگان نایلکس پرداخته می شود برای صادرات آن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

مواردی اثرگذار در قیمت نایلکس شامل: سایز و ابعاد نایلکس، قیمت جهانی نایلکس، میزان مقاومت آن در برابر فشار و وزن سنگین، رنگ نایلکس و متریال به کار رفته در تولید آن می باشد.

نایلکس ها با طرح ها و رنگهای متنوعی در بازار به فروش می رسند. از این نایلکس ها برای محصولات تبلیغاتی نیز بهره می برند. چاپ نام فروشگاه، نام محصول و آدرس بر روی نایلکس به نوعی شخصی سازی کسب و کار محسوب می شود. نایلکس های ضدآب، کیسه فریزر، کیسه های نان و غیره نیز در همین ردیف قرار دارند.

از آنجایی که تولید نایلکس در ایران با کیفیت و مرغوب بوده و از متریال درجه یک در تولید آن استفاده می شود لذا صادرات نایلکس از ایران به کشورهای همسایه سالها است که یکی از بهترین تجارت ها محسوب می شود.

نایلکس یکی از مشتقات نفت به شمار می آید از اینرو ایران با داشتن چاه های نفت بیشمار در رده بزرگترین تولیدکنندگان نایلکس در خاورمیانه قرار دارد.

نایلکس های چند لایه با مقاومت بالا با قابلیت چاپ بر روی آن یکی از پرمخاطب ترین انواع نایلکس محسوب می شود.

صادرات نایلکس یک تجارت پرسود:

   نرخ ارز هر روزه در حال تغییر است و از آنجا که نرخ ارز بر صادرات و معاملات تاثیر بسزایی دارد لذا ایران به عنوان مبدا تولید نایلکس رکابی شفاف با قیمت مناسب و اقتصادی توسط دستگاههای مدرن مورد توجه بسیاری از کشورهای همسایه قرار دارد و سالیانه چندین تن نایلکس به کشورهای همسایه و خاورمیانه صادر می شود.

کشورهایی که به صادرات نایلکس از کشور مبدا یعنی ایران مشغول هستند شامل: عراق، گرجستان، ترکیه، آذربایجان، عراق، پاکستان، روسیه، عربستان، بحرین، قطر، آلمان، کشورهای اروپایی و آسیایی می باشند.

سالانه انواع متنوعی از نایلکس های حبابی، شیرینگ، دسته دار بلند، گلخانه ای، فروشگاهی، نایلکس عریض، نایلکس رکابی و همچنین نایلکس ساختمانی به این کشورها صادر می شود.

تقاضای صادرات نایلکس به این کشورها مقادیر قابل توجهی می باشد از اینرو این تجارت به  ورود ارز به داخل کشور و تکیه بر صادرات غیرنفتی کمک شایانی می کند. پلاست پرهان به عنوان یکی از تولیدکنندگان نایلکس در ایران با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاههای مدرن و به کارگیری نیروی متخصص در کنار خلاقیت و نوآوری یکی از قدرتمندترین قطب های تولید نایلکس در جهان است و جایگاه ویژه ای در میان دیگر رقبای بین المللی برای خود فراهم کرده است. جهت خرید انواع نایلکس درجه یک به سایت پلاست پرهام مراجعه نمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *