بلاگ

نایلکس دسته دار سفید در دستان همه!

نایلکس دسته دار سفید در دستان همه!

نایلکس دسته دار سفید، ضرورت فروشگاه ها

نایلکس دسته دار سفید این روزها به پایه ثابت زندگی همه و ضرورت فروشگاه ها تبدیل شده است. در واقع روزانه از تعداد زیادی از آنها استفاده می­کنید در حالی که شاید حتی این موضوع را هم ندانید. منظور از نایلکس دسته دار سفید همان پلاستیک های دسته دار ضخیمی هستند که اکثر اوقات خرید خود را داخل آنها قرار می دهید و به اشتباه آنها را نایلون صدا می­زنید اما باید بدانید که نایلون و نایلکس تفاوت هایی با هم دارند مثلا نایلکس نسبت به نایلون ضخامت و استحکام بیشتر و شفافیت کمتری دارد و همین امر دلیل بر گستردگی استفاده از آن می­باشد.

 

کاربرد نایلکس

همان طور که احتمالا متوجه شده اید، به دلیل ضخامت بیشتر نایلکس، برای حمل مواد سنگین تر مثل میوه در تره بار ها و مواد غذایی از آن استفاده می­کنند.

 

انواع نایلکس

نایلکس تبلیغاتی: همان طور که از نام این نایلکس ها پیداست برای تبلیغ برند تجاری چاپ شده روی آن می باشد و علاوه بر حمل مواد جنبه ی تبلیغاتی هم دارد.

نایلکس دسته دار سفید: این نوع از نایلکس ها که هدف این مقاله هم بیشتر همین ها هستند به نایلکس های فروشگاهی نیز معروفند چرا که برای فروشگاه ها، میادین میوه و تره بار و همچنین برای وقت هایی که نمی خواهید داخل پلاستیک دیده شود، مناسب اند.

کیسه زباله: شاید برایتان جالب باشد که بدانید کیسه های زباله ای که در خانه ی همه ی شما پیدا می­شود نیز نایلکس هستند.

سایز و اندازه ی نایلکس دسته دار سفید

به طور کلی این نایلکس در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می­شود و به طبع هرچه اندازه ی آن بزرگتر باشد تحمل وزن بیشتری را دارد. شرکت پلاست پرهام، نایلکس دسته دار سفید را در اندازه های 20*30، 25*35، 30*40، 37*47، 45*55، 55*65 تولید می­کند تا پاسخگوی همه ی افراد باشد.

 

قیمت نایلکس دسته دار سفید

این محصول هم مثل همه ی کالاهای دیگر در کارخانه های متفاوت با قیمت های مختلف تولید می­شود زیرا عوامل مختلفی می­توانند تعیین کننده ی قیمت باشند. برخی از این عوامل به شرح زیرند:

  • مواد اولیه ی استفاده شده برای تولید محصول
  • مواد افزودنی استفاده شده برای تولید محصول
  • نوسانات بازار
  • ضخامت محصول
  • نوع برند
  • نوع بسته بندی
  • و…

اما به طور کلی در نظر داشته باشید که هرچه کیفیت محصول بهتر باشد، قیمت آن هم بیشتر است و به قول معروف هرچقدر پول بدهی همان قدر آش می­خوری!

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *