بلاگ

کارخانه تولید نایلکس رکابی

مجموعه ما آماده همکاری با تمام فروشگاه ها و شرکت های مواد غذایی، لباس، غذا، داروخانه ها و… می باشد. جهت هماهنگی می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با ما تماس بگیرید.

چگونه تفاوت نایلون و نایلکس را درک کنیم؟

نایلون رکابی با دو نوع مواد اولیه تولید می شود که نایلون یا نایلکس هستند. نایلون ماده نرمی دارد اما نایلکس جنسی خشک دارد. بنابراین اگر نایلون را در دست مچاله کنیم صدای زیادی ایجاد نخواهد کرد اما اگر نایلکس را در دست تان مچاله کنید سر و صدای زیادی ایجاد خواهد کرد.  می توان گفت که نایلون استحکام کمتری دارد، اما نرمی بیشتری نسبت به نایلکس دارد، اما نایلکس با خشک شدن بیشتر مقاومت بیشتری نیز دارد.

تولید نایلکس رکابی رنگی

بیشتر مشتریان نمونه های روشنی می خواهند، اما برخی برای جلوگیری از دیده شدن محتوای داخل بسته بندی به نمونه های رنگی که بیشتر سیاه هستند نیاز دارند. شرکت تولید نایلکس رکابی هيچ محدوديتي براي توليد نايلکس در رنگ هاي مختلف ندارد، پس مشتريان عزيز مي توانند در هر محدوده اي سفارشات خود را با هر رنگی که می خواهند ثبت کنند.

خرید نایلکس رنگی

یکی از مهم ترین نکات در تولید نایلکس رنگی به ویژه سیاه و تیره، این است که محتوای داخل آن مشخص نیست. برای درک کیفیت رنگ نایلکس، فقط باید آن را در نور خورشید قرار داده و ببینید که آیا محتوای داخل نایلون قابل مشاهده است یا خیر.

در بیشتر موارد مشتریان نایلکس رکابی نیاز به یک نمونه خاص در اندازه ها و ضخامت سفارشی شده با توجه به نیازهای خود دارند. بنابراین هیچ محدودیتی در ابعاد و ضخامت تولید وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت نمونه سفارشی را ثبت کنید.

خرید نایلون رکابی شفاف

نایلکس رکابی شفاف یکی از مهم ترین و ضروری ترین چیزهایی است که همه مردم و شرکت ها هر روز به آن نیاز دارند. از انواع نایلکس ها می توان، نایلون رکابی در اندازه ها، سایزها و رنگ های مختلف تولید و نام برد. نایلکس شفاف یکی از پر استفاده ترین نایلکس ها است. این نوع از دسته نایلون با کیفیت های مختلف و برای کاربردهای مختلف به صورت فله ای و جزئی به مصرف کنندگان عرضه می شود. نایلون شفاف برای حمل غذا، میوه، لباس و سایر اقلام استفاده می شود. می توان گفت که تقریباً تمام خواربارفروشی ها، هایپرمارکت ها، بازارها و مراکز خرید از این نوع نایلون رکابی شفاف استفاده می کنند. بنابراین توید نایلون با کیفیت در شرکت ما همواره اهمیت فراوانی داشته است.

خرید انواع نایلکس

با توجه به استفاده های مختلف نایلکس رکابی شفاف در کارخانه ها، این نوع نایلون با کیفیت های مختلف تولید می شود. نوع کلاس اول برای حمل و نقل مواد غذایی سنگین تولید می شود. نوع درجه دو و سوم برای حمل و نقل لباس ها و تجهیزات سبک تر تولید می شود. این نوع نایلون به دلیل کیفیت بالا توانایی مقاومت در برابر وزن و حجم بالا را دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *