بلاگ

قیمت نایلکس دسته دار کیلویی

توضیحاتی در مورد قیمت نایلکس دسته دار کیلویی

در سال های اخیر قیمت نایلکس دسته دار کیلویی هم مثل قیمت سایر محصولات دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. این تغییرات دلایل بسیار مختلفی داشته که هر کدام از این دلایل را قصد داریم در ادامه به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم. شرکت های تولید کننده نایلکس دسته دار تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت این محصولات انجام می دهند، اما معمولا اغلب مواقع جلوگیری از افزایش قیمت ها امکان پذیر نمی باشد. با این وجود روش های مختلف عرضه، مثل فله ای و کیلویی تا حدودی در کاهش قیمت ها تاثیرگذار می باشند.

قیمت نایلکس دسته دار کیلویی با وجود افزایش بسیار زیادی که در سال های اخیر داشته، اما هنوز هم نسبت به سایر محصولات مشابه با جنس های مختلف، بسیار مقرون به صرفه می باشد. این مقرون به صرفه بودن باعث شده تا استقبال از نایلکس های دسته دار در سال های اخیر نه تنها با کاهش مواجه نشده، بلکه شاهد افزایش استقبال از این محصول نیز بوده ایم. این موضوع باعث شده تا شرکت های تولید کننده نایلکس دسته دار همچنان با نهایت قدرت به تولید ادامه دهند.

اهمیت استفاده از خط تولید مدرن برای تولید نایلکس دسته دار

قیمت نایلکس دسته دار کیلویی بی ارتباط با دستگاه ها و تجهیزات خط تولید نایلکس دسته دار نیست. معمولا دستگاه های پیشرفته این قابلیت را دارند که به صورت تمام اتوماتیک و با نهایت دقت و سرعت به تولید نایلکس دسته دار بپردازند. این موضوع باعث شده تا کیفیت نایلکس های تولید شده بسیار بالاتر از قبل باشد. همچنین حجم تولید کارخانه ها نیز با استفاده از تجهیزات مدرن افزایش می یابد. افزایش حجم تولید کارخانه جات باعث می شود تا حجم فروش خود را افزایش دهند.

زمانی که حجم فروش نایلکس توسط کارخانه ها بیشتر می شود، قطعا این موضوع بر روی کنترل و کاهش قیمت نایلکس دسته دار کیلویی تاثیرگذار می باشد. استفاده از دستگاه های پیشرفته کمک می کند تا کارخانه جات بتوانند محصولات باکیفیت را با مناسب ترین قیمت ممکن تولید نمایند. می توان به این نتیجه رسید که شرکت هایی می توانند در بازار رقابتی حال حاضر موفق تر عمل کنند که از جدیدترین دستگاه ها برای تولید نایلکس دسته دار استفاده نمایند.

خط تولید نایلکس دسته دار

مهمترین عوامل موثر بر قیمت نایلکس دسته دار

قیمت نایلکس رکابی کیلویی به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد که در این مطلب قصد داریم به چند نمونه از مهمترین آنها اشاره کنیم. شناسایی این عوامل هم برای تولید کنندگان و هم برای خریداران عمده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. اولین موردی که می توان به آن اشاره کرد، قیمت مواد اولیه است. مواد اولیه اصلی در تولید نایلکس رکابی پلی اتیلن می باشد. معمولا ترکیب پلی اتیلن سبک و سنگین به همراه سایر مواد برای تولید نایلکس دسته دار مورد استفاده قرار می گیرد. پلی اتیلن مواد پلیمری است که دارای انواع سبک، سنگین و خطی است. هر سه نوع با درصدهای متفاوت در تولید نایلکس دسته دار مورد استفاده قرار می گیرند. مواد اولیه مورد استفاده در تولید نایلکس دسته دار در سال های اخیر به خاطر تغییرات زیاد قیمت ارز، نوسان زیادی داشته است. سیر صعودی قیمت مواد اولیه باعث شده تا در چند سال اخیر شاهد رشد بی سابقه قیمت نایلکس در بازار باشیم.

مورد بعدی که در قیمت نایلکس کیلویی تاثیرگذار بوده، ضخامت نایلکس می باشد. هر چقدر ضخامت نایلکس های تولیدی بیشتر باشد، به ازای هر کیلوگرم نایلکس، تعداد نایلکس های کمتری به دست خریدار می رسد. این موضوع باعث شده تا اغلب مشتریان به دنبال نایلکس هایی با ضخامت کمتر باشند. کاهش ضخامت اگر در حد استاندارد باشد، می تواند منجر به افت کیفیت نایلکس نشود. اگر کاهش ضخامت بیش از حد استاندارد باشد، ممکن است از کیفیت نایلکس بکاهد و نتوان استفاده بهینه ای از آنها داشت.

 

سایر عوامل موثر بر قیمت نایلکس رکابی کیلویی

گزینه بعدی که می تواند بر روی قیمت نایلکس دسته دار کیلویی تاثیرگذار باشد، سایز نایلکس ها می باشد. شرکت های معتبر معمولا نایلکس رکابی را با ابعاد 35*25، 47*37، 55*45 و 65*55 تولید می کنند. هر چه سایز نایلون ها بزرگتر باشد، تعداد آنها به ازای هر کیلوگرم کمتر می شود. بدین ترتیب خریداران عمده باید هم به سایز و هم به ضخامت نایلکس دسته دار توجه ویژه ای داشته باشند.

درجه کیفی عامل موثر بعدی در تعیین قیمت نایلکس رکابی کیلویی می باشد. معمولا نایلکس های درجه یک که از بهترین مواد اولیه تولید می شوند، قیمت بالاتری نسبت به نایلکس های درجه پایین تر دارند. نایلکس های درجه 2 بیشتر به صورت رنگی تولید می شوند و این موضوع باعث می شود تا شناسایی آنها کار چندان مشکلی نباشد. البته از بوی نامطبوعی که نایلکس های درجه 2 و 3 دارند نیز می توان متوجه درجه کیفی آنها شد. نایلکس های دسته دار شفاف اغلب با مواد درجه یک تولید می شوند. تولید این نایلکس ها با مواد اولیه درجه یک باعث شده تا بتوان از آنها برای انواع مواد غذایی نیز استفاده کرد.

تحمل وزن نایلکس دسته دار چقدر است؟

حالا که با قیمت نایلکس دسته دار کیلویی آشنا شدیم، بهتر است بدانیم انواع نایلکس تا چه میزان تحمل وزن دارند. اولین گزینه نایلکس های دارای سایز 35*25 هستند که برای تحمل وزن 1 کیلو طراحی شده اند. تقریبا جزء پرکاربردترین نمونه های نایلکس دسته دار به شمار می روند. علت استفاده زیاد از این سایز، مناسب بودن برای فروشگاه ها می باشد. گزینه بعدی سایز سایز 47*37 بوده که تا 3 کیلوگرم وزن را تحمل می کند. سایز 55*45 را می توان برای محصولاتی تا وزن 5 کیلوگرم مورد استفاده قرار داد. سایز بعدی 65*55 بوده که تحمل 7 کیلوگرم وزن را دارد. علاوه بر این سایزها امکان تولید نایلکس دسته دار با سایز های سفارشی نیز فراهم می باشد.

خرید اینترنتی نایلکس دسته دار کیلویی با بهترین قیمت

همه خریداران عمده به دنبال مراکزی جهت بهره بردن از بهترین قیمت نایلکس دسته دار کیلویی می باشند. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید می توانید پلاست پرهام را انتخاب کنید. شرکت تولیدی پلاست پرهام با تولید نایلکس رکابی درجه یک و عرضه با بهترین قیمت، توانسته گام بزرگی در تامین نیازهای جامعه بردارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *