بلاگ

صادرات نایلکس به امارات (دبی)

توضیحاتی در مورد صادرات نایلکس به امارات

صادرات نایلکس به امارات در سال های اخیر تبدیل به یکی از دغدغه های تولید کنندگان و تاجران نایلکس شده است. امارات یکی از کشورهای کوچک اما ثروتمند حاشیه خلیج فارس به شمار می رود که اغلب محصولات مورد نیاز خود را از کشورهای همسایه از جمله ایران وارد می کند. نایلکس دسته دار در ابعاد مختلف از جمله محصولات بسیار پرکاربرد به شمار می رود که این موضوع باعث شده کشور امارات نیز خواستار واردات مقدار زیادی نایلکس باشد.

صادرات نایلکس به امارات زمانی امکان پذیر می شود که محصولی با کیفیت استاندارد برای صادرات وجود داشته باشد. این موضوع باعث شده شرکت های تولید کننده برای موفقیت در بازارهای صادراتی به خصوص برای صادرات به دبی که شهری فوق العاده پیشرفته محسوب می شود، کیفیت محصولات خود را افزایش دهند. برای تولید نایلکس باکیفیت، عوامل بسیار زیادی دخیل هستند. برای مثال می توان گفت تولید نایلکس باکیفیت نیازمند مواد اولیه درجه یک، دستگاه های پیشرفته، نیروی کار ماهر و… می باشد. شرکت هایی که بتوانند همه این شرایط را برای تولید نایلکس فراهم کنند، می توانند به فکر صادرات نایلکس به دبی نیز باشند.

چرا صادرات نایلکس به کشورهایی مثل امارات رونق گرفته است؟

صادرات نایلکس به امارات سالهاست که در دستور کار شرکت های بزرگ قرار دارد. البته اغلب شرکت ها در این امر موفق نبوده اند، زیرا برای صادرات باید محصولی باکیفیت تولید شود و از طرفی هم خریدار خارجی وجود داشته باشد تا بتوان محصول را به وی عرضه کرد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت صادرات نایلکس آن هم به امارات کار چندان راحتی نیست. اما با پیشرفت علم هر چیز غیر ممکنی را می توان ممکن ساخت.

شرکت های معتبری همچون پرهام پلاست با تولید نایلکس دسته دار درجه یک و با کیفیت توانسته اند زمینه را برای صادرات نایلکس فراهم کنند. تولید محصول باکیفیت و مناسب بودن قیمت محصولات تولید شده در ایران به نسبت سایر کشورها، باعث شده تاجران زمینه را برای صادرات نایلکس به دبی مساعد ببینند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از تاجران بزرگ به دنبال خرید نایلکس مرغوب، جهت صادرات به امارات باشند. این تاجران می توانند با پیدا کردن بهترین و بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده، قرارداد همکاری ببندند و محصول مورد نظر را بعد از خرید جهت صادرات بارگیری کنند.

صادرات نایلکس به دبی

صادرات نایلکس به امارات چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای اصلی صادرات نایلکس به امارات، تفاوت نرخ ارز برای صادرات می باشد. معمولا صادرات با دلار انجام می شود و همانطور که اطلاع دارید ارزش دلار نسبت به واحد پول ایران قابل مقایسه نیست. این موضوع باعث شده تا با صادرات نایلکس، مقدار زیادی ارز وارد کشور شود. این مورد هم برای شرکت تولید کننده و هم برای اقتصاد کشور بسیار مفید می باشد. این موضوع سبب شده تا اغلب شرکت ها به دنبال پیدا کردن مشتری خارجی برای محصولات خود باشند، اما معمولا شرکت هایی در این زمینه به موفقیت می رسند که بتوانند کیفیت محصولات خود را به سطح بین المللی برسانند و همچنین بتوانند بازاریابی مناسبی در سطح بین المللی انجام دهند.

از دیگر مزایای صادرات نایلکس به امارات می توان کمک به افزایش اشتغال زایی در ایران را معرفی کرد. با توجه به حجم بالای جمعیت بیکار در ایران، افزایش تولید می تواند به افزایش اشتغال زایی کمک کند. بدین ترتیب دولت نیز طرح های حمایتی بسیار زیادی را برای تولید کنندگانی که بتوانند با صادرات به افزایش اشتغال زایی کمک کنند، تدارک دیده است. با صادرات نایلکس به امارات می توان زمینه را برای کاهش معضلی به نام بیکاری فراهم کرد.

کمک به برندینگ شرکت یکی دیگر از مزایای صادرات نایلکس به امارات می باشد. امارات یکی از کشورهایی است که افراد زیادی از اقصی نقاط دنیا برای گردشگری به آن سفر می کنند. عرضه هر محصولی به امارات می تواند زمینه را برای دیده شدن در سطح بین المللی فراهم کند. ارزش و اعتبار برند با صادرات به امارات بیشتر می شود. بدین ترتیب شرکت هایی که موفق به صادرات علی اخصوص به کشورهایی مثل امارات بشوند، می توانند در آینده ای نه چندان دور مشتریان بین المللی بیشتری داشته باشند.

کاربرد نایلکس های صادراتی

صادرات نایلکس به امارات از این جهت بسیار پر رونق است که نایلکس یک محصول بسیار کاربردی به شمار می رود. نایلکس بیشترین استفاده را در فروشگاه ها دارد. هیچ فرقی نمی کند که فروشگاه مربوط به عرضه مواد غذایی باشد یا سایر محصولات، در هر صورت نایلکس محصولی مفید برای حمل کالاهای مختلف به شمار می رود. نایلکس های صادراتی با بهترین مواد اولیه و با ضخامت استاندارد تولید می شوند. این موضوع باعث می شود تا بهترین کیفیت ممکن را داشته باشند. بدین ترتیب به راحتی می توان رضایت مصرف کنندگان را جلب کرد. جلب رضایت مصرف کنندگان نایلکس می تواند به تداوم صادرات کمک نماید. ما نیز در مجموعه پلاست پرهام تمام سعی خود را برای تولید محصول باکیفیت جهت صادرات انجام داده ایم و همین موضوع تبدیل به برگ برنده ما در صادرات به امارات شده است

روال کار صادرات نایلکس به دبی چگونه است؟

برای صادرات نایلکس به امارات معمولا بازاریابی اینترنتی از طریق سایت بیشترین تاثیر را برای پیدا کردن مشتری دارد. زمانی که مشتریان از طریق سایت با محصول آشنا شوند، می توانند از طریق کارشناسان مشاوره های لازم را نیز دریافت نمایند. در صورت نیاز نمونه ای از محصول را نیز می توان جهت بررسی دقیق، برای مشتری ارسال کرد تا بتواند خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهد. بعد از ثبت سفارش هزینه مربوط به بار دریافت شده و بار با استفاده از روش های مرسوم برای مشتری ارسال می شود.

بارگیری برای صادرات به امارات معمولا با بارگیری برای عرضه محصول به شهرهای داخل کشور تفاوت هایی دارد. معمولا بسته بندی های صادراتی بسیار باکیفیت و شیک انجام می شوند. بسته بندی محصولات صادراتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و می تواند در تداوم صادرات نایلکس موثر باشد. شرکت هایی که در بهبود کیفیت محصولات و همچنین بسته بندی آنها موفق عمل کنند، می توانند به صادرات نیز امیدوار باشند. حتی بهترین نایلکس ها را هم بدون بسته بندی مناسب نمی توان به کشورهای خارجی از جمله امارات با موفقیت صادر کرد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *