بلاگ

نایلکس رکابی سفید را بهتر بشناسید

نایلکس رکابی سفید را بهتر بشناسید

تعریف نایلکس

امروزه نایلکس رکابی سفید را در هر فروشگاهی که به خرید می­رویم می­بینیم به طوریکه فقدان این محصول به مدت یک ساعت حتی می­تواند کسب و کارها را مختل کند. برای درک بهتر نایلکس رکابی سفید، ابتدا باید با تعریف نایلکس آشنا شوید. نایلکس ها فیلم هایی از جنس پلی اتیلن سنگین با ضخامت کم هستند که امروزه به دلیل ویژگی های متعدد بیشتر مورد استفاده قرار می­گیرند.

 

تفاوت نایلون و نایلکس

در این قسمت سعی کرده ایم شما را با تفاوت های نایلون و نایلکس آشنا کنیم. در هر دوی این محصولات از پلی اتیلن استفاده می­شود اما در نایلون از پلی اتیلن سبک و در نایلکس از پلی اتیلن سنگین. اصلی ترین مشخصه برای تشخیص این دو از هم این است که نایلون نرم است اما نایلکس خشک و زبر. از دیگر تفاوت های آنها می توان به انعطاف پذیر و شفاف بودن نایلون و در عین حال مات بودن نایلکس اشاره کرد. همچنین نایلکس را می توان در ضخامت های متفاوت و با مقدار مواد افزودنی کمتر تولید کرد.

 

چگونه تشخیص دهیم؟

به احتمال زیاد بعد از خواندن مطالب پاراگراف قبل این سوال در ذهن شما پیش آمده که نایلون و نایلکس را چگونه از هم تشخیص دهیم. یکی از راه های تشخیص این دو از هم مچاله کردنشان است. در واقع مچاله کردن نایلون سر و صدای زیادی با خود به همراه ندارد اما مچاله کردن نایلکس به علت جنس خشک و زبرش صداهای زیادی تولید می­کند.

 

کاربرد نایلکس

از نایلکس ها می­توان برای مواد غذایی و میوه، کیسه های فریزری، کیسه های زباله، سفره و دستکش های یکبار مصرف، روپوش دندانپزشکی و… استفاده کرد.

 

کاربرد نایلکس

 

نایلکس رکابی سفید

نایلکس رکابی سفید از آن دسته نایلکس هایی است که به دلیل راحتی حمل، استحکام و… بیشتر مورد استفاده قرار می­گیرد و تقریبا تصور دنیای بدون آن غیر ممکن است چون انتخاب اکثر فروشگاه ها و حتی مغازه های کوچک همین نایلکس رکابی سفید است. مهم ترین ویژگی این محصول داشتن دسته ای است که باعث می­شود شخص به راحتی بتواند وسایل خود را داخل آن گذاشته و حمل کند. همچنین اطمینان از پاره نشدن دسته ی این نایلکس کمک ویژه ای به محبوبیتش کرده است.در تولید نایلکس رکابی سفید هشتاد درصد از پلی اتیلن سنگین و مابقی از پلی اتیلن سبک و افزودنی استفاده شده است.

 

نایلکس رکابی سفید

 

قیمت نایلکس رکابی سفید

قیمت نایلکس رکابی سفید بسته به سایز، کیفیت و ضخامت متفاوت است. از طرفی نوسانات بازار و همچنین مواد اولیه باعث می­شود که قیمت این محصول هم دچار تغییر شود اما به طور کلی به دلیل وزن سبک و کیفیت خوبی که دارد می­توان گفت که مقرون به صرفه می­باشد.

 

پلاست پرهام

مجموعه ی پلاست پرهام از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه ی تولید نایلکس به خصوص نایلکس رکابی سفید آغاز کرد و از سال 1396 نیز به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دنیا و به کارگیری نیروهای ماهر توانست محصولات خود را به کشور هایی مثل عراق، بصره و… صادر کند. نحوه ی ارسال محصولات نیز با انتخاب خود مشتری صورت می­گیرد. با توجه به این ویژگی ها پلاست پرهام می­تواند بهترین گزینه برای خرید نایلکس رکابی سفید باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *